סט לחתן בר מצווה

בר מצווה – גיל המצוות 

בתרגום מארמית "גיל מצווה", לפי ההלכה, בגיל 13 הנער צריך לבצע מצווה בעצמו, ללא עזרה מהוריו. אירוע מרגש שמסמל את הכניסה של הנער מילדות לבגרות, הנער יכול להשתתף עכשיו במניין, דרך ארוכה ומעניינת לפניו. האם הזמינו אותכם לאירוע בר מצווה של אדם קרוב? בן דוד? אח? אחיין? או הבן שלכם? מחפשים להעניק לו מתנה מקורית ומהלב?

סט לחתן בר מצווה 

אם אתם מחפשים לתת לחתן מתנה שהיא מעבר לצ'ק במעטפה, כדאי לשקול בחיוב סט לחתן בר מצווה. סט לבר מצווה כולל בתוכו אביזרים שישמשו את הנער בטקס עצמו, עם אפשרות לקשט ולהדר אותם לפי בקשתם, להוסיף הקדשה אישית, בדרכ סט לבר מצווה יכיל בתוכו: טלית, תפילין, ספר וכד… סט לחתן בר מצווה זוהי מתנה אישית, שתשמש אותו לכל החיים, בכל הזדמנות שהוא יראה את המתנה שלכם, הוא יזכר במצווה הראשונה שלו וביום שהוא הפך מנער לגבר.

איך בוחרים מארזי מתנה לבר מצווה? 

ראשית, חשוב להזמין מספיק זמן מראש לפני העלייה לתורה את מארז מתנה לחתן בר המצווה, משום שהזמנות בעיצוב אישי לוקחת מעט זמן ודורשות הכנה מוקדמת. השלב הבא הוא להבין מהו תוכן מארז מתנה לחתן בר מצווה, מה תרצו שהוא יכלול ולא פחות חשוב, מהו התקציב שעומד לרשותכם. משום שמארזי מתנה לבר מצווה הם בעיצוב אישי ועשויים מחומרים איכותיים, הם ללא ספק לא המתנה הכי זולה בשוק שאפשר להעניק, אבל מארז מעוצב לבר מצווה הוא בהחלט מתנה מלאת מחשבה והשקעה שלא תישכח בקלות. כדאי לבחור במקום שמתמחה מארזי מתנה לבר מצווה ולאירועים בכללי, בכדי שתוכלו לחפש ביקורות ולראות עבודות קודמות שלהם, כמו כן, תוכלו להתייעץ איתם במידה ויש לכם שאלות או תהיות בנוגע מארז מעוצב לבר מצווה (כמו באילו צבעים כדאי לבחור? באיזה חומרים כדאי להשתמש להקדשה וכד…)

איריס מתנות ועיצובים – רק בשמחות 

את המוצרים אתם בוחרים, השירות והעיצוב? עלינו! יש לכם אירוע שקרב? אנו מזמינים אתכם להסתכל באתר שלנו: על המוצרים שאנו מציעים ובאודותינו, לכל שאלה השאירו את הפרטים שלכם מטה, או שפשוט חייגו! 04-844-0266 או במספר הפלאפון 050-677-9675, מצפים לשמוע מכם!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן